To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zapis debaty kandydatów na prezydenta (film)    -   02/10/2014
Pierwsze starcie pretendentów
Prezentujemy zapis debaty "Prezydent Tarnowa 2014 - 2018. Gospodarz dużego miasta i stymulator rozwoju regionu", pierwszej w trwającej kampanii wyborczej debaty kandydatów na szefa tarnowskiego samorządu, która odbyła się 23 września w auli starostwa przy ul. Narutowicza 38. Debatę zorganizował Klub Obywatelski „Sokoła”. Do udziału zaproszono wszystkie osoby, które zgłosiły dotychczas swoje prezydenckie ambicje. Udział w pierwszej debacie potwierdziło (i ostatecznie wzięło udział) trzech z nich: Kazimierz Koprowski, Mieczysław Kras i Jakub Kwaśny.

Ogloszenie

To koncepcje prezydentury i priorytetowe projekty tych trzech lokalnych polityków na bieżąco oceniali i komentowali wyborcy oraz zaproszeni do loży komentatorów - recenzentów: Wiesław Klisiewicz, Daniel Mosio (Solidarność) i Mateusz Czosnyka (Projekt Tarnów). Debatę moderował Damian Mika a transmitowała w sieci i zarejestrowała firma ZETO SA.

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 12:17:06
IP     : 44.200.194.255
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : tnt.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html